MROGA TROPHY - NIEZAPOMNIANE WRAŻENIA! ADRENALINA! WIĘCEJ NIŻ SPŁYW KAJAKOWY!

Wyniki w roku 2012

Na starcie dwunastego spływu Mroga Trophy nurtem rzeki Mrogi odliczyło się ostatecznie 19 z 22 zgłoszonych do tej rywalizacji dwuosobowych załóg.

38 śmiałkom, którzy postanowili sprawdzić swą wytrzymałość i determinację na około 5-kilometrowej trasie spływu z Dmosina do Głowna towarzyszyły na starcie przy moście w drodze na Borki całe rodziny, znajomi i przyjaciele. Wśród uczestników spływu byli zarówno Ci, którzy startują w nim już od wielu lat, jak i debiutanci. Jak im poszło?

Zwycięzcy rej rywalizacji już od początku plasowani byli wśród liderów spływu. To załoga w składzie Janusz Wroński z Głowna i Gabriel Bereżewski z Borek, ktorzy do mety przy przystani na głowieńskim zalewie Mrożyczka dopłynęli w czasie 1 godziny i 39 sekund. To oni zdobyli I miejsce i Puchar Burmistrza Głowna. Janusz Wroński jest prawdziwym weteranem spływu Mroga Trophy. Startuje w nim nieprzerwanie już od wielu lat i zawsze z sukcesem. Od roku 2006 spływ kończył niemal zawsze na I miejscu, z wyjątkiem roku 2009, kiedy to uplasował się na miejscu drugim. Drugą lokatę w spływie wywalczyli Patryk Wroński i Sławomir Kozłowski z Głowna z czasem 1 godzina 2 minuty i 43 sekundy, zaś miejsce III - Jakub Kamiński i Adrian Kędzierski również z Głowna, z czasem 1 godzina 7 minut i 10 sekund. Wszyscy oni w poprzednich latach należeli do czołówki załóg kończących spływ. A oto klasyfikacja końcowa XII spływu Mroga Trophy 2012, w której rywalizowali zawodnicy z Głowna, gminy Głowno, gminy Zgierz, Łodzi, gminy Dmosin i gminy Stryków.

Wyniki - rok 2012

Copyright by Urząd Miejski w Głownie | Arek Głowacki | Mroga Trophy